Nerezové kliky

Nerezové interiérové kování bude vaším dobrým sluhou po dlouhá léta

Potřebujete interiérovou kliku, která vás nezklame, vydrží věky a navíc povznese design vašich dveří svým rafinovaným a elegantním vzhledem? Nerezové dveřní kování je vždy dobrou volbou!

Nerezová klika je ověřená klasika. Díky tomu, že splňuje i ty nejnáročnější požadavky na funkčnost, životnost a rovněž i moderní design, je po léta již stálicí v nabídce dveřních kování. Nerezová ocel je zkrátka nesmrtelná. „Nesmrtelná“ je její popularita u zákazníků a uživatelů, nerezové kování vyniká nesmrtelným designem a v neposlední řadě i její odolnost a tvrdost z ní činí materiál, se kterým hned tak něco „nezamává“.

Pokud jste se již při výběru klik dříve „spálili“ a ve snaze ušetřit jste hledali levnější alternativy, moc dobře víte, že úsloví, které říká, že „nikdo není tak bohatý, aby si kupoval levné věci,“ je skutečně pravdivé. Neriskujte tentokrát další zklamání a vsaďte na klasiku – kvalitní nerezovou ocel.

nerezová klika

Nerezová ocel je materiál, který vás nezklamou

Nerezová ocel již ve svém názvu slibuje antikoroznost. Kromě rzi však tento tvrdý materiál odolává i mechanickému poškození. Je tedy zárukou dlouhé životnosti výrobků z ní bez nutnosti složité a časově náročné údržby. To jsou vlastnosti, které u kliky jistě oceníte. Berete ji do rukou i několikrát za den, proto potřebujete, aby vydržela i rušný provoz, nepoškrábala se a snadno se čistila. Hodí se proto nejen do domácností, ale i tam, kde si lidé dveře doslova „podávají“ z ruky do ruky – tedy do nemocnic, hotelů, kanceláří, škol…

Co se týče designu, najdou v kvalitní nerezové oceli zalíbení zejména ti, kteří hledají jednoduchou krásu čistých linií a důraz kladou především na eleganci. Přesně takové totiž kování z nerezové oceli je – krásné, jednoduché a elegantní.

Užitím nerezových klik rozhodně nic nezkazíte. Naopak. Ačkoliv se mohou zdát někdy až příliš jednoduché, jejich nenápadná rafinovanost podtrhne charakter dveří i interiéru, který uzavírají. Pokud si tedy nevíte rady s výběrem dveřního kování, nerezové kliky jsou sázkou na jistotu, se kterou nikdy neprohloupíte.

nerezová klika 2

Pro zdobné dveře se hodí klika jednoduchá a naopak

Brzy zjistíte, že nerezové kování je přesně to, co jste hledali. V našem sortimentu naleznete štítové i rozetové kování v provedení čtvercové nebo kruhové rozety. Vzhledem k tomu, že naše nabídka je opravdu široká, máte rozhodně z čeho vybírat. Pokud hledáte kování pro zdobné dveře, bývá obvykle vhodným řešením klika jednoduchá. Naopak dveře prostého designu ozvláštní kování zdobnější. I když bylo v úvodu řečeno, že nerezové kliky jsou většinou jednoduššího elegantního vzhledu, větší zdobnost a originálnost není vyloučena. Zatímco veškeré představy o prosté kráse čistých linií splní například dveřní kování Cobra Giussy-r Economy v matném nerezovém provedení, mezi kování osobitějšího rázu rozhodně patří designová nerezová kování ACT Berlin R, ACT Prezident R HR nebo ACT Ronan R HR, která vzhled vašich dveří posunou do zcela jiné úrovně.

Ať už kupujete nové dveře a potřebuje i nové dveřní kování, nebo jste se jen rozhodli stávající dveře „obléci do nového kabátu“, nerezová klika bude vždy skvělou volbou, sázkou na jistotu i originálním řešením pro moderní bydlení. Záleží jen na vás, zda zvolíte jednoduché nerezové kování nebo skutečný designový kousek. Nerezové kování splní všechna vaše přání a požadavky, a to jak po estetické stránce, tak i v otázce praktičnosti. Nerezová ocel je materiál, který vás nezklame a bude vaším dobrým sluhou i po dlouhá léta. Nerezové dveřní kování je důkazem toho, že v jednoduchosti je nejen krása, ale i šmrnc.